Veřejné setkání s představiteli Prahy 8

Zveme vás na veřejné setkání 11. listopadu v KD Ládví, které navazuje na nedávný názorový průzkum, do kterého se zapojilo více než 1500 obyvatel naší městské části. Budou na něm představeny výsledky průzkumu    a podle radního MČ Praha 8 Tomáše Slabihoudka je cílem setkání zjistit i v diskusi, jak si představujeme rozvoj městské části a co by se mělo konkrétně zlepšit v okolí našeho bydliště.

Je důležité využít této možnosti a připomenout se tváří tvář zástupcům radnice s potížemi, které naše sídliště trápí a které naše zdejší životní prostředí poškozují,  a je třeba dát osobní účastí na takovém setkání radnice s občany najevo zájem občanů o řešení zdejších problémů!

Vzhledem k podnětům místních občanů, uvedeným ve zmíněné anketě, budou bezpochyby při tomto oficiálním setkání 11.11. probírány mimo jiné i body

–         IPODEC v sídlišti Střížkov
–         Pizzeria/Herna v Bínově ulici
–         a jiné ze sídliště Střížkov.

Setkání se zúčastní i zástupci našeho sdružení, kteří vystoupí se svými připomínkami. Budeme rádi, když svou účastí i svými dalšími připomínkami boj za kvalitní životní prostředí v našem sídlišti podpoříte!! Prosíme Vás o Vaši účast!

Na základě zájmu občanů na tomto veřejném setkání (a dalších setkáních konaných v těchto dnech v dalších částech Prahy 8) se budou do konce roku 2013 na MČ Praha 8 scházet pracovní skupiny, při kterých bude radnice připravovat návrhy řešení vybraných problémů!!